vipsperky.sk

O našich šperkoch

Všetky naše výrobky sú originálne vyrábané z rýdzeho striebra 925. 925 alebo 925/1000 je úroveň čistého striebra obsiahnutá v materiáli, je to najvyššia používaná trieda. 

Máme v ponuke aj šperky z nerezovej ocele 316L, prémiové české krištály Preciosa, kubické zirkóny a Polodrahokamy.

Všetky strieborné šperky v našej ponuke sú puncované znakom“925″: Avšak, existujú niektoré produkty, ktoré nemajú puncované „925“ z technických dôvodov (príliš krehké, príliš malé). 

Predávame iba šperky s použitím 92,5 % striebra, zvyšných 7,5 % je vyrobených z medi a železa. Zatiaľ čo čisté 99,9 % striebro časom nemení svoju farbu, nevyhnutná zmes s iným kovom vysvetlená vyššie spôsobuje, že pri pôsobení kyslíka časom zmatnie.

Niektorí konkurenti používajú prevažne striebro nižšej kvality, ako napríklad striebro 805 (80,5 % striebra), čo vedie k horšej kvalite, menšiemu lesku a nižšej cene, čo znamená aj nižšiu hodnotu (hodnotu pri ďalšom predaji).

Pri strieborných šperkoch 925 máte záruku, že budete môcť šperk ďalej predať za jeho materiálnu hodnotu. Aktuálnu cenu striebra si pozrite tu. Vzhľadom na kolísanie cien striebra, podliehajú kolísaniu aj naše veľkoobchodné ceny šperkov.

Striebro je ušľachtilý materiál, vďaka svojmu čistému elegantnému odtieňu sa dokonale hodí ku každej farbe pleti a štýlu oblečenia. Možno ho dokonale kombinovať s inými šperkami, napríklad so zlatými alebo oceľovými šperkami. 

Kompletnú ponuku našich strieborných šperkov môžete nájsť tu